Mekan Fotoğrafçılığı


Mekan Fotoğrafçılığı, Her ne kadar fotoğrafçılığın en kolay dallarından biri olarak gözükse de yetersiz fotoğrafçılık bilgileri, uygun olmayan ışık şartları ve kadraj açısının doğru yakalanmaması gibi olumsuz şartların oluşması durumunda mimari fotoğrafçılık yapan fotoğraf sanatçısının önemi ortaya çıkmaktadır.

Hiç şüphesiz mimari fotoğraflar çok iyi bir bakış açısı ve tecrübe gerektirmektedir. Yıllardır dünyaca ünlü mekan ve mimari yapıların fotoğraflarını çekmiş olan kadromuz, iç ve dış mekan çekimleri konusunda almış oldukları eğitimi fotoğraflarına yansıtmak konusunda çok hassas bir çalışma gerçekleştirmektedirler.

Tasarım 7 olarak firmamızda görev alan tüm fotoğrafçılar, ürün çekimi üzerine akademik eğitim almış olan sanatçılarımız, firmanızın kurumsal kimliğini en doğru şekilde fotoğraflarınıza yansıtacak ve markanızın itibarını arttıracaklardır. Fotoğrafçı ekibimiz, ürünlerinizin kullanılacağı yere göre uygun kompozisyonu hazırlayıp, profesyonel ışık ve tecrübeli yardımcı kadromuz ile ürün fotoğraflarınızın detay ve görsellik kalitesini arttıracaklardır.