Led Tabela


Led tabela , standart tabela sistemlerine kıyasla çok daha etkilidir. Led tabela iş potansiyelinizi artırmaktadır. Led tabela sistemleri, standart tabela sistemlerine göre daha küçüktür.

Buna bağlı olarak tabela vergileri çok daha azdır.
Led tabela sistemleri sayesinde ürünlerinizi müşterilerinize doğrudan tanıtabilirsiniz.
Led tabela sistemlerinde birbirinden farklı pek çok çeşit değişik yazı efekti kullanılmaktadır. Led tabela sistemlerinin elektrik güç tüketimi çok azdır.

Sabit yazılı tabelanın ledlerle işlenerek daha etkin hale getirilmiş halidir. Eski yöntemlerle ışıklı tabelalar bir kutu içerisine floresan lambalar yerleştirilip yazı zemininin aydınlatılması ile yapılmaktadır.Hitap kitlesi müşterileriniz ancak tabela güzergahına bakarlarsa dikkat çekebilir ve müşteri tabelanızı okur.

Oysa Led tabelanın ışık seviyesi oldukça yüksek tasarlanabilir ve sabit yandığı anda bile oldukça dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra yanıp sönen,hareket eden ışıkların dikkat çekiciliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bir gerçektir. Bu gerçeği arkasına alan LED Tabela çok çeşitli şekillerde tasarlanabilen animasyonlarla çok daha etkili bir halde tabelanızı ışıklandırabiliyor.