Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesinde faliyet gösteren Tasarım 7, başarılı geçmişiyle etiket imalatı ve endüstriyel ürün ve mekan fotoğrafçılığı faaliyet alanlarında Ankara’da faaliyet gösteren sanayi bölgesindeki kuruluşlara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.


Tasarım 7’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.


Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Tasarım 7, sektöründe öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarını kaliteli ve daha iyi hizmet verebileceği ar-ge’leri yaparak hizmet alanlarının geliştirilmesi yönünde yapan firmamız daima en kaliteli hizmeti vermeyi esas edinmiştir.
Hizmet alanlarıyla ve geniş ürün yelpazesiyle, kısa zamanda sektörün öncüleri arasında yer alan Tasarım 7, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır.